ניוזלטר 5 2021

ניוזלטר 5 2021


ניוזלטר 5 2021


חברי קהילת הר לעמק היקרים

זה קורה ממש בעוד שבוע!

הקבוצות מלאות,

המקטעים מחולקים,

קבעתם זמני הזנקה.


מה עוד נשאר?

כמה היערכויות אחרונות לפני הזינוק - שימו לב!

  1. הורדת האפליקציה  M2V 2021! למה זה כ"כ חשוב? האפליקציה מנטרת את מיקומכם המדויק, מציינת את המסלול ומיקומכם בזמן אמת, מאפשרת לכם לעקוב אחר חבריכם לקבוצה, מפנה אתכם דרך הוויז למיקום המדויק של התחנה הבאה והכי חשוב, חלילה, במקרה של מצוקה, ניתן ללחוץ על הלחצן ואנחנו נדע באופן הכי מהיר למצוא אתכם ולעזור. אז כנסו עוד היום לחנות והורידו את האפליקציה בקישורים הבאים:אנדרואיד אייפון.
  2. תיק המרוץ- הכנסנו לכם את כל פרטי המרוץ בספר אחד מסודר ומרוכז - כנסו והורידו אותו בקישור הבא באתר- תיק המרוץ.
  3. מסלולים להורדה-   כל המסלולים להורדה בקבצים המותאמים לשעון ספורט או לנייד - כנסו לאתר והורידו את המסלולים הרלוונטיים לכם במרוץ בקישור הבא - מסלולים להורדה.
  4. מדידת הזמנים במהלך המרוץ  ניתן לצפות במדידת הזמנים של קבוצתכם והקבוצות הנוספות באפליקציית מדידת הזמנים שלנו - 4 ספורט. ניתן להוריד אותה בקישור הבא - מדידת זמנים אנדרואידמדידת זמנים אייפון.

 

זינוק- תל חי!

בבוקר המרוץ תקבלו קישור לטלפונים הניידים, שם תמלאו את הפרטים המעודכנים של היוצאים למרוץ. בהגיעכם לנקודת הרישום הציגו את אישור ההזנה של הטופס. זאת על מנת לחסוך את זמן הרישום. ניתן יהיה למלא גם בעמדת הזינוק. 

יש להגיע לנקודת הרישום כחצי שעה לפני שעת הזינוק שלכם. קבוצות שלא קיבלו ערכות בחלוקת הערכות 2020, מוזמנות להגיע ולאסוף את הערכות שלהן. כפי שכתבנו, הערכות מכילות: גרבי ריצה איכותיות, מדבקות לרכבים, דגלון לרכב, מספרי חזה, שקית קפה קבוצתית וחולצת ריצה איכותית 2020. הנרשמים דרך מועדון בהצדעה יקבלו גם פנס ראש ומגבת ספורט ממותגים.

 

תחנות הביניים!

בתחנות הביניים יחכו לכם המתנדבים עם כיבוד קל, שתייה חמה ומים קרים. רץ שסיים את המקטע צריך להרשם ע"י המתנדב באפליקציית מדידת הזמנים שלנו. יש לשמור על מספרי חזה תלויים על החולצה במקום גלוי. 

שימו לב! קיימות 2 פינות מנוחה מורחבות בתחנת מגדל ובתחנת כפר יהושע. 

 

סיום - תמרת!

בסיום האירוע לא יתקיים הפנינג ענק כפי שהתנהל בשנים האחרונות וזה בגלל הנחיות המשטרה ומשרד הבריאות שעדיין חוששות מהתכנסויות גדולות. הקבוצות המסיימות יקבלו מדליות ויוגש כיבוד קל ושתייה חמה. לאחר מכן הקבוצות מתבקשות לפנות את המקום לטובת הקבוצות הבאות. תודה מראש על ההבנה!

ניתן לצפות בסרטון ותמונה של הרץ/ הקבוצה המסיימים את המרוץ באתר "4ספורט".

תוצאות המנצחים במקצים השונים יפורסמו באתר "הר לעמק"  ובאתר "4ספורט"  מיד בתום המרוץ. 

 

זה הכל לבינתיים.

אנחנו זמינים לכם לכל שאלה באתר ובפייסבוק.

מחכים לכם על קו הזינוק בעוד שבוע בדיוק.

חג עצמאות שמח

צוות הר לעמק