ניוזלטר 6 2021

ניוזלטר 6 2021ניוזלטר 6 2021


בעוד כמה שעות ניפגש על קו הזינוק. יריית הפתיחה תשמע מחר בשעה 09:00 בתל חי ולאחר מכן כל 20 דקות יוזנקו 25 קבוצות עד השעה 14:00. התרגשות שיא! מזג האוויר התמתן משמעותית לטובתנו ואפילו הירוק של האביב טרם נעלם כליל ונוכל עוד להנות ממנו.

  • אנחנו מבקשים להגיע כחצי שעה לפחות לפני הזינוק כדי להספיק להשלים הרשמה, לקבל את מספרי החזה, הצמידים (צ'יפ קבוצתי) והדגלים.
  • לפני הגעתכם לשולחן הרישום וודאו כי מילאתם את הפרטים בקישור המצורף - התייצבות למרוץ הר לעמק 2021 . יש להזין את 4 הספרות של מספר החזה של קבוצתכם המופיע גם באתר..
  • קבוצות/ רצים שלא קיבלו ערכות יקבלו אותן במתחם הזינוק.

 

כמה עדכונים ודגשים של הרגע האחרון. אנא קראו בעיון!

1.      נקודות מים מפוזרות בנקודות קריטיות בחלק מקטעי הריצה ביום. הנקודות הללו אינן מאויישות ברציפות והמרשלים מתחזקים אותן תדיר. אנא מכם, שתו מהכוסות לרוויה אך במידה. אל תיקחו איתכם בקבוקים שלמים להמשך הדרך. זה בפירוש יהיה על חשבון חבריכם.

2.      להזכירכם כי אסור בתכלית לפרוס למנוחה בצידי הרכבים בחניוני תחנות ההחלפה. בחושך מוחלט במגרש החנייה מדובר בסכנת נפשות של ממש. הערכו למנוחה אך ורק באתרים המוסדרים (יש שניים כאלה במגדל ובכפר יהושע) וכן בכל אתר / מקום אחר שתבחרו מחוץ לתחנות.

3.      מיקום תחנת ההחלפה והחנייה בארבל שונה ברגע האחרון בגין אילוץ מעבר לשדה חנייה חלופי. נהגים - אנא עקבו אחר השילוט לתחנה הן בוויז והן בשלטים המוצבים פיזית בשטח. שימו לב שאתם עוברים בתוך מושב ארבל. אנא כבדו את מנוחת התושבים ורכושם.

4.      תחנת הלוחם הבדואי היא תחנה חדשה, חלופית לתחנת הושעיה המיתולוגית. אזור יפהפה בין צומת יפתחאל למתחם מאגר בית נטופה והאנדרטה ללוחם הבדואי. תהנו!

5.      במספר תחנות יש כניסה ו/או יציאה ארוכה יחסית לרכבים. כך הם הדברים בדרך לתחנת עילבון, בדרך אל ומ-תחנת אלבטוף וכן בדרך אל ומ-תחנת הסוללים. שוב, נהגים - סעו בזהירות, סבלנות ועקבו אחר השילוט וכמובן הווייז. אי אפשר לטעות.

 

מחכים לכם בזינוק, בתחנות, במסלול ובסיום המוצלח.

 

בריאות והנאה לכולם!

 

צוות הר לעמק